- Počasí
- Rusko
- Irkutsk Oblast
- Ust’-Ilimsk
Aktuální počasí Ust’-Ilimsk
Aktuální počasí přímo pro město Ust’-Ilimsk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-9°C
pocitově -16°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | -11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 12°C |
| MIN: | -28°C |
| Normál: | -3°C |
