- Počasí
- Rusko
- Nizhny Novgorod Oblast
- Usol’tsevo
Aktuální počasí Usol’tsevo
Aktuální počasí přímo pro město Usol’tsevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
