- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Ušće
Aktuální počasí Ušće
Aktuální počasí přímo pro město Ušće. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 13. 5. (00:00)
Bouřky
Platí do 13. 5. (00:00)
Silný vítr
Platí do 13. 5. (00:00)
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
