- Počasí
- Rusko
- Kostroma Oblast
- Usany
Aktuální počasí Usany
Aktuální počasí přímo pro město Usany. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 11°C |
