Aktuální počasí Usakos
Aktuální počasí přímo pro město Usakos. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 24°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 24°C |
