- Počasí
- Španělsko
- Basque Country
- Urnieta
Aktuální počasí Urnieta
Aktuální počasí přímo pro město Urnieta. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 2. 5. (14:00) do 2. 5. (22:00)
Silný déšť
Platí od 2. 5. (14:00) do 2. 5. (22:00)
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 14°C |
