Aktuální počasí Urkarakh
Aktuální počasí přímo pro město Urkarakh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -12°C |
| Normál: | 1°C |
