- Počasí
- Kolumbie
- La Guajira
- Uribia
Aktuální počasí Uribia
Aktuální počasí přímo pro město Uribia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 29°C |
