- Počasí
- Rusko
- Leningradskaya Oblast'
- Untolovo
Aktuální počasí Untolovo
Aktuální počasí přímo pro město Untolovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 7°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
