- Počasí
- Rakousko
- Dolní Rakousy
- Unterthern
Aktuální počasí Unterthern
Aktuální počasí přímo pro město Unterthern. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
