- Počasí
- Jižní Korea
- Chungcheongnam-do
- Un-mal
Aktuální počasí Un-mal
Aktuální počasí přímo pro město Un-mal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 17°C |
