- Počasí
- Česko
- Olomoucký kraj
- Uničov
Aktuální počasí Uničov
Aktuální počasí přímo pro město Uničov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
