- Počasí
- Česko
- Olomoucký kraj
- Uničov
Aktuální počasí Uničov
Aktuální počasí přímo pro město Uničov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
