Aktuální počasí Ungureni
Aktuální počasí přímo pro město Ungureni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 26. 4. (21:00) do 27. 4. (02:00)
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
