- Počasí
- Severní Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Un’gok-tong
Aktuální počasí Un’gok-tong
Aktuální počasí přímo pro město Un’gok-tong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
