- Počasí
- Severní Korea
- Hamgyŏng-bukto
- Un’gi-dong
Aktuální počasí Un’gi-dong
Aktuální počasí přímo pro město Un’gi-dong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 17°C |
