- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Únanov
Aktuální počasí Únanov
Aktuální počasí přímo pro město Únanov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
