Aktuální počasí Umm ‘Ushūsh
Aktuální počasí přímo pro město Umm ‘Ushūsh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
37°C
pocitově 40°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 23 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 33°C |
