- Počasí
- Súdán
- North Kordofan
- Umm Sirḩān
Aktuální počasí Umm Sirḩān
Aktuální počasí přímo pro město Umm Sirḩān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 39°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 33°C |
