- Počasí
- Súdán
- Northern Darfur
- Umm Rukūbah
Aktuální počasí Umm Rukūbah
Aktuální počasí přímo pro město Umm Rukūbah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 32°C |
