- Počasí
- Palestinská území
- Umm Laşafā
Aktuální počasí Umm Laşafā
Aktuální počasí přímo pro město Umm Laşafā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
