- Počasí
- Saudská Arábie
- Eastern Province
- Umm as Sāhik
Aktuální počasí Umm as Sāhik
Aktuální počasí přímo pro město Umm as Sāhik. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 41°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 31°C |
