- Počasí
- Jižní Korea
- Gangwon-do
- Ŭmdal-mal
Aktuální počasí Ŭmdal-mal
Aktuální počasí přímo pro město Ŭmdal-mal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
