- Počasí
- Pákistán
- Balochistan
- Umarzai
Aktuální počasí Umarzai
Aktuální počasí přímo pro město Umarzai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 19°C |
