- Počasí
- Spojené státy americké
- Kansas
- Ulysses
Aktuální počasí Ulysses
Aktuální počasí přímo pro město Ulysses. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 30. 3. (21:00)
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 9°C |
