- Počasí
- Turecko
- Malatyjská provincie
- Uluköy
Aktuální počasí Uluköy
Aktuální počasí přímo pro město Uluköy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 5°C |
