Aktuální počasí Ulmi
Aktuální počasí přímo pro město Ulmi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 29. 5. (10:00) do 29. 5. (21:00)
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
