- Počasí
- Dánsko
- Midtjylland
- Ulfborg
Aktuální počasí Ulfborg
Aktuální počasí přímo pro město Ulfborg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově -1°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 11°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 5°C |
