- Počasí
- Severní Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Ukkama-gol
Aktuální počasí Ukkama-gol
Aktuální počasí přímo pro město Ukkama-gol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
