- Počasí
- Indie
- Rádžasthán
- Udpura
Aktuální počasí Udpura
Aktuální počasí přímo pro město Udpura. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 37°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 36°C |
