- Počasí
- Rusko
- Bryansk Oblast
- Udol’ye
Aktuální počasí Udol’ye
Aktuální počasí přímo pro město Udol’ye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
