Aktuální počasí ‘Udhayr
Aktuální počasí přímo pro město ‘Udhayr. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 24°C |
