- Počasí
- Švédsko
- Västernorrland
- Uddersjön
Aktuální počasí Uddersjön
Aktuální počasí přímo pro město Uddersjön. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 9°C |
| MIN: | -15°C |
| Normál: | 0°C |
