- Počasí
- Chile
- O'Higgins Region
- Ucúquer
Aktuální počasí Ucúquer
Aktuální počasí přímo pro město Ucúquer. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
