Aktuální počasí Tyrlaching
Aktuální počasí přímo pro město Tyrlaching. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 30. 4. (10:00) do 30. 4. (18:00)
Námraza
Platí od 30. 4. (02:00) do 30. 4. (06:00)
9°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
