- Počasí
- Spojené státy americké
- Jižní Dakota
- Tyndall
Aktuální počasí Tyndall
Aktuální počasí přímo pro město Tyndall. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
