- Počasí
- Spojené státy americké
- Minnesota
- Twin Valley
Aktuální počasí Twin Valley
Aktuální počasí přímo pro město Twin Valley. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | -9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 9°C |
