- Počasí
- Vietnam
- Tuyên Quang
- Tuyên Quang
Aktuální počasí Tuyên Quang
Aktuální počasí přímo pro město Tuyên Quang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 37°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 29°C |
