Aktuální počasí Turrita
Aktuální počasí přímo pro město Turrita. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 1. 6. (13:00) do 1. 6. (20:00)
21°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 21 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
