Aktuální počasí Turna
Aktuální počasí přímo pro město Turna. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
