- Počasí
- Kambodža
- Kampong Speu
- Tuol Sala
Aktuální počasí Tuol Sala
Aktuální počasí přímo pro město Tuol Sala. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 38°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 30°C |
