- Počasí
- Indonésie
- Severní Sumatra
- Tumori
Aktuální počasí Tumori
Aktuální počasí přímo pro město Tumori. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 28°C |
