Aktuální počasí Tūmār Darrehsī-ye Pā’īn
Aktuální počasí přímo pro město Tūmār Darrehsī-ye Pā’īn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
