- Počasí
- Spojené státy americké
- Arkansas
- Tuckerman
Aktuální počasí Tuckerman
Aktuální počasí přímo pro město Tuckerman. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 21°C |
