- Počasí
- Gruzie
- Racha-Lechkhumi and Kvemo Svaneti
- Ts’k’adisi
Aktuální počasí Ts’k’adisi
Aktuální počasí přímo pro město Ts’k’adisi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
