- Počasí
- Afghánistán
- Paktika
- Tsākêy
Aktuální počasí Tsākêy
Aktuální počasí přímo pro město Tsākêy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 0°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 11°C |
