- Počasí
- Polsko
- Západopomořské vojvodství
- Trzebiatów
Aktuální počasí Trzebiatów
Aktuální počasí přímo pro město Trzebiatów. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
