- Počasí
- Slovensko
- Trnavský kraj
- Trstice
Aktuální počasí Trstice
Aktuální počasí přímo pro město Trstice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
