- Počasí
- Rusko
- Tver’ Oblast
- Troitskoye
Aktuální počasí Troitskoye
Aktuální počasí přímo pro město Troitskoye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
