- Počasí
- Makedonie
- Staro Nagorichane
- Trnovska Maala
Aktuální počasí Trnovska Maala
Aktuální počasí přímo pro město Trnovska Maala. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nízké teploty
Platí od 27. 4. (00:00) do 28. 4. (00:00)
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
